UniPi

55 položek celkem
1Wire hub front
438,02 Kč bez DPH
530 Kč

Hub s 8 porty pro připojení více digitálních teplotních senzorů 1-Wire.

Firvena 1 wire t o top
Novinka
933,06 Kč bez DPH
1 129 Kč

Venkovní snímač teploty 1-WIRE-T-O pro sběrnici 1-Wire, založený na čipu DS18B20. Vhodné pro měření venkovní i vnitřní teploty v domech, kancelářských budovách, školách i...

image2
Novinka
825,62 Kč bez DPH
999 Kč

Snímač 1-WIRE-T-F-3m je určen pro povrchové měření teploty trubek a potrubí s hladkým povrchem. Vhodné pro nasazení v kotelnách, výměníkových a předávacích stanicích.

2mia1j0gwb . Firvena 1 wire t a 120 box sider
Novinka
933,06 Kč bez DPH
1 129 Kč

1-Wire snímač teploty 1-WIRE-T-A-120-BOX je určen pro měření teploty uvnitř potrubí a klimatizačních kanálů. Vhodné pro řízení vzduchotechniky a užití v klimatizačních a...

temp 1 5
od 181,82 Kč bez DPH
od 220 Kč

Digitální teploměr 1-Wire pro základní měření v systémech pro regulaci a automatizaci.

1Wire HUB 2 port
81,82 Kč bez DPH
99 Kč

1Wire HUB 2 port disponuje třemi RJ45 konektory. Kompatibilní s Unipi 1.1 i sérií Neuron.

1Wire HUB 2 port splitter
106,61 Kč bez DPH
129 Kč

1Wire HUB 2 port splitter kompatibilní s UniPi 1.1 i Sérií Neuron.

8GB Micro SD card 10 class
131,40 Kč bez DPH
159 Kč

MicroSD vhodná jako paměť pro uložení OS image v řídících jednotkách.

Dotykový display Raspberry Pi 7”
2 140,50 Kč bez DPH
2 590 Kč

7" kapacitní dotykový displej pro Raspbery Pi s rozměry 800 × 480 px.

small holder
263,64 Kč bez DPH
319 Kč

Držák pro snadnou instalaci rozšiřujících modulů UniPi na DIN lištu (35 mm).

Držák na lištu DIN pro UniPi
395,87 Kč bez DPH
479 Kč

Držák pro snadnou instalaci UniPi na DIN lištu (35 mm).

PRO1 Mod
1 727,27 Kč bez DPH
2 090 Kč

PRO 1 se skládá z 4 typů jendofázových chytrých elekroměrů, se specifickými vlastnostmi.

PRO380 Mod
3 958,68 Kč bez DPH
4 790 Kč

Řada PRO380 se skládá z několika modelů chytrých třífázových elektroměrů (velikost 4 DIN moduly). Model PRO380-Mod je vybaven podporou protokolu Modbus.

Firvena 1 wire t r sider
Novinka
643,80 Kč bez DPH
779 Kč

Nástěnný interiérový snímač teploty 1-WIRE-T-R-EVAPCB-BOX pro sběrnici 1-Wire, založený na čipu DS18B20. Vhodné pro měření teploty v interiérech rodinných domů, kanceláří, škol...

Kryt rozšiřujících modulů
222,31 Kč bez DPH
269 Kč

Plastový kryt pro ochranu rozšiřujících modulů pro UniPi v 1.1 proti mechanickému poškození. Kryt není kompatibilní s UniPi 1.1 lite!

Kryt UniPi 1.1
263,64 Kč bez DPH
319 Kč

Plastový kryt pro ochranu UniPi v 1.1 proti mechanickému poškození.

Magnetický kontakt
156,20 Kč bez DPH
189 Kč

Magnetický senzor pro indikaci otevření/zavření dveří nebo oken. Kompatibilní s UniPi 1.1 i sérií Neuron!

DRC 40
1 032,23 Kč bez DPH
1 249 Kč

Mean Well DRC-40B je průmyslový AC-DC napájecí zdroj s uchycením an DIN lištu, možností záložního zdroje napětí, výstupem 27.6VDC při 0.95A + 27.6 VDC při 0.5A a s výstupem pro...

Nahoru
Další produkty
PRODUKTY

Neuron je produktová řada PLC jednotek postavených tak, aby byly univerzální a použitelné jak v Smart Home, tak komerčních aplikacích a systémech pro automatizaci.

Neuron je produktová řada PLC (Programmable Logic Controller) jednotek postavených tak, aby byly univerzální a použitelné jak v Smart Home, tak komerčních aplikacích a systémech pro automatizaci. Umožňuje jak, lokální tak vzdálenou kontrolu připojených systémů i jednotlivých zařízení přes vstupy a výstupy (dále jen I/O) a další rozhraní. Tato zařízení Neuron ovládá na základě jednoduchého programu nastaveného koncovým uživatelem nebo instalační firmou.

Standardní vlastnosti

 • Digitální vstupy - pro čtení binárních hodnot (sčítání pulzů s chytrých elektroměrů a vodoměrů, signály z pohybových senzorů, signály z digitálních vypínačů atd.).
 • Analogové vstupy - pro měření výkonu zařízení či měření teploty odporových senzorů.
 • Analogové výstupy - pro regulaci výkonu čerpadel, intenzity světla a dalších analogových vlastností připojených zařízení.
 • Nastavitelné LED diody - uživatel si může nastavit vlastní indikaci stavů a situací
 • Digitální výstupy - pro ovládání stavu zařízení - zapínání / vypínání světel nebo topení, odemykání / zamykání dveří, stahování žaluzií, vytahování / stahování žaluzií, otevírání / zavírání příjezdové brány.
 • 1-Wire sběrnice - pro připojení celé řady senzorů fungující na této sběrnici - měření teploty, vlhkosti, intenzity světla etc.
 • RS485 rozhraní - univerzální rozhraní zahrnuté především pro připojení zařízení třetí strany a nebo rozšiřujících modulů pro Neuron

Podrobnosti o využití jednotlivých funkcí a rozhraní se můžete dočíst na článku o Monitoringu, Smart Home a Komerčním zdokonalení. Technické podrobnosti (napájení, napěťové a proudové rozmezí etc.) jsou dále rozebrány v produktových souborech.Neuron model L303

Možnosti využití

Jak již bylo řečeno, jednotky řady Neuron byly navrženy pro univerzální využití. Jakýkoliv systém či zařízení může být pomocí dostupných rozhraní ovládáno na základě programu nebo přímo uživatelem přes uživatelské rozhraní. Produkt je certifikován pro využití zejména v:

 • Obytných prostorech a bytech
 • Komerční sféře, kancelářských prostorech
 • Zábavním průmyslu, kinech, barech, tanečních klubech
 • Venkovních prostorech, čerpacích stanicích, parkovištích, sportovních centrech
 • Prostředí lehkého průmyslu, dílnách, laboratořích nebo služebních centrech

Pokud hledáte více inspirace pro využití mohla by vás zajímat např. aplikace v datovém centrunebo v pivovaru, případně můžete navštívit další případové studie.

Neuron model S103

Základní typy a modely

Řídící jednotky Neuron mají uchycení na DIN lištu (35 mm) pro rozvaděče a rozvodné skříně. Jsou vyráběny ve třech základních typech rozdělených dle toho kolik modulů na této liště zabírají:

 • S (4 moduly)
 • M (8 modulů)
 • L (12 modulů)

*1 modul = 17,5 mm

Základních 8 modelů má kromě společného vybavení variabilní počet digitálních vstupů (DI) a digitálních výstupů, s tím, že digitální výstupy mohou být tranzistorové (označované jako DO) anebo relé výstupy (RO). Následuje přehled vlastností jednotlivých modelů.

 

Co je uvnitř

Celá produktová řada je založena na minipočítači Raspberry Pi 3, který slouží jako hlavní řídící jednotka samostatných logicky oddělených modulů. Tyto moduly mají vlastní procesor a paměť a jsou schopny fungovat nezávisle na RPi 3, nicméně na rozdíl od RPi 3 nemají takový výpočetní výkon, síťové rozhraní a možnost vzdálené kontroly a poskytují jen omezené množství funkcí. Soustava modulů a RPi 3 počítače je smontována v patřičně uzemněném eloxovaném hliníkovém krytu. Produkt splňuje stupeň krytí IP20.

Více informací o architektuře produktů Neuron se můžete dozvědět v technickém úvodu.

Speciální vlastnosti a funkce

V porovnání s konkurenčními produkty ve stejné třídě jsou jednotky Neuron vybaveny řadou speciálních funkcí. Nejpodstatnější z nich jsou:

 • Direct Switch - možnost přímé reakce výstupu na vstup bez zpracovávání počítačem RPi 3 - vhodné pro real-time aplikace.
 • Vlastní výchozí nastavení - možnost uložení výchozího nastavení modulu v případě restartu jednotky nebo výpadku proudu.
 • Master Watchdog - funkce kontrolující komunikaci s RPi 3, která v případě mimořádné situace načte uložené výchozí nastavení.

Více informací o speciálních funkcí se dočtete na této stránce nebo v produktovém manuálu.

All models of Type M

Kam dál

Pro naše produkty nabízíme možnost B2B spolupráce formou OEM a partnerství s lokálními distributory a instalační firmy.