Z-Wave HeatIt Termostat 2, Z-Wave Plus, bílý HI-5430555

Značka: Fibaro
3 490 Kč 2 884,30 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné

Fibaro Heatit Termostat 2

Ovládejte vzdáleně podlahové vytápění vaší domácnosti s termostatem Fibaro Heatit, který je oproti jeho první generaci vybaven měřením spotřeby elektrické energie na vestavěném relé. Je ideálním řešením, pokud používáte elektrické topení - ať již topné fólie nebo přímotopy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vylepšení proti 1. generaci termostatů

  • Novější SDK (díky tomu jsou podporovány nové funkce)
  • Upravené asociace (lze přiřadit novější zařízení)
  • Měření spotřeby připojeného zařízení
  • Lepší šifrování
  • Možnost upgrade přes Z-Wawe (bez nutnosti připojení USB kabelu)

Podsvícený displej, zapuštěná konstrukce

Možnost kalibrace a nastavení časového programu přímo v řídící jednotce

Nadčasový design

Možnost připojení do Z-Wawe sítě

Připojte termostat do vaší chytré domácnosti a ulehčete si život. Pomocí sítě Z-Wawe můžete ovládat topení, i když nejste doma. Vrátit se v zimě do předem vyhřátého domu je doslova k nezaplacení.

Inteligentní řízení

Díky inteligentnímu řízení se vám už nikdy nestane, že by podlaha nepříjemně pálila. Inteligentní dům ví, jak se mění počasí, a umí chytře rozložit vytápění mezi různé zdroje a místnosti. V ložnici budete mít ideální teplotu pro spánek i příjemné vstávání. Do vašich scén můžete přidat vhodnou teplotu pro práci, zábavu i relaxaci.

Šetřete své finance

Protože informovanost je nejlepší začátek úspory. S termostatem Fibaro Heatit budete mít vždy informace o přesné teplotě a spotřebě energie. Na dálku pak máte možnost vytápění regulovat. Výsledkem bude vždy vašeho spokojenost a ušetřené finance.

Klíčové vlastnosti

Fibaro Heatit Termostat 2. Druhá generace termostatu Heatit. Vhodný pro podlahové topení. Možnost připojení do Z-Wawe sítě, vlastní čidlo prostorové teploty a vstup na externí čidlo, přímé spínání 230V elektrického nebo vodního podlahového tělesa, zapuštěná konstrukce, podsvícený displej, možnost kalibrace a nastavení časového programu přímo v řídící jednotce.

Přesné měření, inteligentní vytápění

Sice na první pohled vypadá jako klasický termostat, ale nenechte se zmást. Díky němu budete moci vzdáleně ovládat vytápění ve své domácnosti a přesné měření poskytne přehled o aktuální teplotě, ale také například o spotřebě energie. Výsledkem bude vaše naprostá spokojenost a úspora financí.

 

TIP: Plánujete si postavit vlastní chytrou domácnost a nevíte, kde začít? Pak si nezapomeňte přečíst náš podrobný návod Jak postavit chytrou domácnost!