elektromontážní

práce

elektroinstalační práce​, rozvaděče, hrubé instalace, osazení, oživení, dokončovací práce, hromosvody, projektové a servisní činnosti, revize

chytré

elektroinstalace

Smart technologie jsou v dnešní době vnímány jako standard. Jinak tomu není ani v oblasti bydlení. Je to nejen z důvodu prokazatelných úspor, ale také kvůli bezpečnosti, komfortu, cenové dostupnosti a rozmanitosti produktů na trhu.

Moderní systémy se o váš dům nebo byt postarají samy. Generují úspory, hlídají vaše bezpečí, učí se, dají se velmi snadno ovládat a to dokonce i hlasem.

Pro bydlení se v tomto směru ustálilo několik názvů, které v podstatě znamenají totéž: Smart home, Smart dům, Chytrý dům, Chytrá elektroinstalace, Inteligentní bydlení, Internet Věcí a jiné podobné názvy.

pár informací pro

začátek

Ať už se pro chytrou elektroinstalaci rozhodnete nebo ne, vždy je vhodná konzultace s odbornou firmou. Takováto konzultace má hned několik výhod. Je zdarma, poskytne odpovědí na vaše dotazy, ušetří vám investice do budoucna a pokud se pro ni rozhodnete již nyní, tak vám ušetří peníze hned na začátku.

Naše společnost nabízí dokonce takové řešení, při kterém nepotřebujete žádné prvky chytré elektroinstalace a přitom bude na takové řešení plně připravená.

základní možnosti

chytrého domu

ovládání kotlů a tepelných čerpadel

ovládání osvětlení

ovládání elektrospotřebičů

ovládání žaluzií, rolet a markýz

ovládání bran, vjezdů a vchodů

ovládání dveří a oken

sledování spotřeb jednotlivých energií

ovládání topení (podlahové, stěnové, radiátory)

hlídání úniku vody, plynu, CO2, vlhkosti, atp.

ovládání rekuperace a klimatizace

vzdálené ovládání

zabezpečovací a kamerové systémy

chůvičky a dohledové systémy

audio/video systémy s automatickým režimem

automatické režimy (práce, dovolená, atp.)

snímání kvality ovzduší

ovládání bazénu

ovládání a řízení sauny

ostatní co vás napadne :)

Pokud uvažujete o zabezpečovacím systému, o automatickém ovládání vrat, vrátníkovi na branku nebo o ovládání topení podle místností (klasicky nástěnným termostatem), tak je vhodný čas zamyslet se nad chytrou elektroinstalací.

Proč? Protože se už nyní bavíme o desetitisícových úsporách, o tom, že vám chytrá elektroinstalace nabídne mnohem více komfortu, který je zdarma a o který by jste se připravili.

Chytré elektroinstalace nejsou jen o ovládání telefonem nebo tabletem. V dnešní době jsou tyto systémy využívány i jako kompenzační pomůcky. Ovládání je natolik snadné a intuitivní, že je v podstatě stejně jednoduché jako někomu zavolat.

partner

loxone_proklik.png

rychlá navigace

kontaktní formulář

(c) 2019 MAXI S?ART s.r.o   |   automation technology   |   elektrotechnické a elektroinstalační práce