Loxone Okenní klika Air

Značka: Loxone
4 174,71 Kč 3 450,17 Kč bez DPH
Skladem

Bateriově napájená klika na okna rychle a spolehlivě rozezná stav okna: zavřeno, otevřeno, ventilace. Snadno ji integrujete pomocí bezdrátové technologie Air. Navíc dokáže rozeznat nepřirozené vibrace, díky čemuž může detekovat pokus o násilné vniknutí do domu a vyvolat alarm.

  • detekuje zavření, otevření či vyklopení okna
  • zaznamená vibrace způsobené rozbitím okna 
  • elegantní design díky nerezovému dojmu
  • instalace a integrace do systému do 5 minut
  • životnost baterií cca 2 roky

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mít kliku, být v bezpečí

Nezapomněli jste při odchodu na něco? Jsou všechna okna zavřená? Díky inteligentní Okenní klice Air vám tyto starosti odpadnou. Vaše chytrá domácnost bude hlídat stav všech oken – zavřeno, otevřeno či vyklopeno a v případě potřeby vás upozorní. Pozná také rozbití okna a spustí alarm. Díky technologii Loxone Air nepotřebuje žádné kabely a integrujete ji během několika minut.

Chytrá klika na okna

O všem víte kdekoli a kdykoli

Blíží se déšť a okna jsou otevřená? Ať už jste či nejste doma, víte o tom okamžitě. Díky propojení všech komponent ve vaší domácnosti na to ani nemusíte myslet. Loxone zná aktuální počasí i stav oken, a pokud je potřeba, okamžitě vás upozorní hláškou z reproduktorů, notifikací, e-mailem či hlasovým hovorem kamkoli na světě.

ikona alarm
Více bezpečí

Nejčastější a nejsnazší cestou pro zloděje je rozbité okno. Díky vestavěnému senzoru vibrací Loxone zaznamená násilné vniknutí či pokus o něj a spustí alarm.

ikona smartphone
Dokonalý přehled

Díky schopnosti rozeznat tři polohy kliky (otevřeno, zavřeno, vyklopeno) víte víc, než s klasickým kontaktem. Aktuální stav oken uvidíte také v Loxone aplikaci.

ikona topení
Konec plýtvání

Pokud otevřete okno, vaše topení (chlazení) se samo vypne. Inteligentní dům tak zabrání nejen zbytečným nákladům, ale také např. přetopení místnosti.

Snadná montáž & elegantní design

Okenní kliku Air jste navrhli a vyrobili s vášní pro detail. Kombinuje nadčasový kovový vzhled, pohodlné používání a špičkové technologie. Preciznost a inovace, jimiž jsou Loxone produkty již pověstné, zaručuje bezproblémovou instalaci a integraci do chytré domácnosti bez vrtání, tahání kabelů či složitého programování.

Okenní klika Air značky Loxone
Ikona baterie

Dlouhá výdrž baterií
Dvojice standardních AA baterií si při běžném použití řekne o výměnu až za 2 roky.

ikona bezdrátová komunikace

Bezdrátová komunikace
Naše technologie Loxone Air zaručuje spolehlivou integraci i bez kabelů.

ikona nářadí

Okamžitá instalace
Montáž a zprovoznění kliky zabere pouhých 5 minut a hned ji můžete plně využít.