O NÁS

Chytrý eShop - pro chytrý dům 

Orientujeme se na inteligentní instalace a internet věcí pro domácnosti i firmy.
Naleznete zde dostupný a ověřený hardware. Pokud si s instalací nebo nastavením nebudete vědět rady, jsme tu pro vás.

Jak to celé vůbec vzniklo?

První otázka kterou jsme si pokládali byla: "Jak to všechno shrnout?"
Dneska je spoustu rádoby chytrých technologií, ale všechny spolu nejsou kompatibilní a každá vyžaduje svojí aplikaci na chytrém telefonu. Tuto zajetou představu o chytrých technologiích se snažíme změnit. Protože technologie, která mě zdržuje (spoustu aplikací na telefonu a já mezi nimi musím přepínat), nebo technologie, která není schopna fungovat automaticky (musím pokaždé, když si chci rozsvítit hledat aplikaci na mobilu a mačkat tlačítko) chytré opravdu nejsou.
Zrodil se tedy nápad vytvořit eShop, kde by na jednom místě byly všechny nutné komponenty k vytvoření chytré domácnosti. Celek funguje automaticky a to tak, že komunikuje s více zařízeními v domě zároveň. Chytrý dům, gadget, neznamená výhradně nutnost aplikace na mobilu. Uživatel má možnost ovládat chytrý dům, gadget přes mobilní telefon, ale není to podmínka k fungování systému.

Druhá otázka byla: "Jak ukázat, že to není drahé?"
V naší nabídce si vybere opravdu každý. Můžete ovládat opravdu cokoliv už od pár stovek zde, nebo pokud přemýšlíte nad novostavbou tak už se vyplatí přemýšlet komplexně zde.
Zmiňovanou nejlevnější variantu je možno použít například jako ovládání pro garážová vrata, nebo v nastavení aplikace nastavit časovač a použít jej jako časové spínání čerpadla u bazénu. V případě nutnosti zapnete čerpadlo i na dálku, protože spínač je možné ovládat i přes internet z druhé strany světa. Tento výrobek je nejlevnější variantou jak si vyzkoušet přínos jednoho takovéhoto prvku a v důsledku si udělat obraz o ovládání celé domácnosti. 

Třetí otázkou bylo: "Jak pomoci, když si někdo neví rady?"
Máme široký přehled o nabídce v oboru, a proto umíme navrhovat optimální řešení i kombinovat vhodné systémy. Jsme vám připraveni nabídnout optimální výsledné řešení jak z pohledu funkcí, tak z hlediska nákladů. Na prodávané technologie jsme certifikováni a školeni u dodavatelů, takže jsme vám schopni odborně poradit a zrealizovat váš projekt.

 

nb_iot_logo_green fibaro-large 01_HC2_4 20170413040619_329 UniPi-Logo-Alfa-New   Amazon1   bigclown-5   JABLOTRON_logo-1024x196   lora myscada-logo-8-2 Sigfox_Logo_RGB_1.1489668896 simplecell_logo Simple-HW-logo-RGB-taglinest_logo    logo_ABBAS   logo_eshop  EC

Záznamy nebyly nalezeny...