JAK TO FUNGUJE

Čím?

Pomocí chytrých ovládacích prvků a komponent ovládáte libovolné části domu, bytu nebo kanceláře. 

Jak?

Pomocí standardních ovladačů, vypínačů nebo třeba tlačítek. Stejně tak vše ovládáte pomocí telefonu, tabletu, notebooku nebo počítače. Navíc, odkukoliv na světě.

Co?

Ovládání osvětlení, regulace topení, klimatizace, hlídání bezpečnosti dětí, zabezpečení objektu. Taktéž ovládání dveří, bran, vjezdů, příprava sauny a nebo kamerové systémy. Automatcké notifikace pomocí emailů a sms jsou samozřejmostí.

Proč?

Kvůli pohodlí, finančním úsporám a nesporným výhodám, které systémy inteligentního řízení přinášejí. Systémy inteligentního řízení jsou dostupné pro každého. Vše začíná v rámci tisícikorun.

Kdy?

Spojení novostavby a chytré instalace má takřka neomezené možnosti. Cokoliv si naplánujete, můžete snadno realizovat. Důležité je pouze správné načasování. Ideálně v projektové fázi, ve které se nevyplatí spěchat. Ve většině případů stačí jediná konzultace s odborníkem na chytré bydlení, abyste si udělali základní představu. 

V případě rekonstrukce je důležitý pouze rozsah. Pokud se jedná o celkovou rekonstrukci (voda, topení, elektroinstalace, atp.), tak jsou možnosti téměř shodné s novostavbou. V ostatních případech není potřeba zoufat. Vše lze řešit také bezdrátově. I zde platí pravidlo správného načasování a rozvahy. Jeden telefonát s odborníkem vám může ušetřit spoustu času a storostí v budoucnosti. 

Pokud toužíte po chytrém řešení bez "bourání", tak i zde existuje celá řada bezdrátových řešení. Ve většině případů se využívá i stávajících rozvodů.

limitem je pouze představivost...