Z-8 EHT - autonomní RFID čtečka kombinovaná s elektronickou dveřní klikou

Novinka
Značka: IronLogic
6 411,79 Kč 5 299 Kč bez DPH
Skladem

Z-8 EHT představuje čtečku RFID kombinovanou s autonomním kontrolérem; zajišťuje kontrolu dveřních zámků s tradiční konstrukcí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

RFID klíč musí být použit pro uzamčení čtečky a otevření dveří z vnější strany; zevnitř stačí otočit rukojetí na dveřích a pak dveře otevřít. Zámek je napájen pomocí 4 baterií o velikosti AA 1.5 V. Atraktivní vzhled, pevná konstrukce, snadné programování a instalace, pokročilé funkce — to vše umožňuje používat zámky Z-8 EHT v ubytovnách, studentských kampusech a táborech, kancelářích a v administrativních budovách.

Pokud se zámek Z-8 EHT používá společně s příslušným softwarem, například "Property Management System" ("Hotel Management System") a s adaptérem RF-1996, pak zajišťuje spolehlivou službu v hotelech, lázních a dalších objektech, kde je nutné vydávat a uchovávat záznamy karet klientů a hostů s ochranou proti ztrátě a kopírování.

Díky propojení se softwarem je možné sledovat a uchovávat jednotlivé záznamy o použití čtečky. Současně je možné spravovat práva jednotlivých uživatelů.

 

Specifikace:

Určení Dveře
Typ Autonomní
Frekvence 125 kHz
Standardy čtečky EM Marine, Temic , HID ProxCard II
Módy 2
Počet uživatelů 1364
Počet akcí 1000
Napájení 4 x 1.5V AA
Záložní zdroj Externí
Nevolatilní pamět (EEPROM) Ano
Čtecí vzdálenost (cm) 2-4
Proud (µA) 30
   

 

Z 8EHT