Z-7 EHT- autonomní RFID čtečka kombinovaná s elektronickou dveřní klikou

Novinka Tip
Značka: IronLogic
4 681,49 Kč 3 869 Kč bez DPH
Skladem

Z-7 EHT představuje čtečku RFID kombinovanou s autonomním kontrolérem; zajišťuje kontrolu dveřních zámků s tradiční konstrukcí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

RFID klíč musí být použit pro uzamčení čtečky a otevření dveří z vnější strany; zevnitř stačí otočit rukojetí na dveřích a pak dveře otevřít. Zámek je napájen pomocí 4 baterií o velikosti AA 1.5 V. Atraktivní vzhled, pevná konstrukce, snadné programování a instalace, pokročilé funkce — to vše umožňuje používat zámky Z-7 EHT v ubytovnách, studentských kampusech a táborech, kancelářích a v administrativních budovách.

Pokud se zámek Z-7 EHT používá společně s příslušným softwarem, například "Property Management System" ("Hotel Management System") a s adaptérem RF-1996, pak zajišťuje spolehlivou službu v hotelech, lázních a dalších objektech, kde je nutné vydávat a uchovávat záznamy karet klientů a hostů s ochranou proti ztrátě a kopírování.

Pokud je zámek Z-7 EHT použit ve spojení se softwarem, jako je systém správy majetku (Hotel Management System) a adaptér RF-1996, poskytuje spolehlivé služby v hotelech, lázních a jiných objektech, kde je potřeba vydávat a uchovávat záznamy Klienta a karty pro hosty se ztrátou a kopírováním.

Specifikace od výrobce:

Purpose Door
Controller type Standalone
Operation frequency 125 kHz
Reader standart EM Marine, Temic , HID ProxCard II
Operation modes 2
Keys count 1364
Events count 1000
Power supply 4 x 1.5V AA Batteries
Emergency power supply External power module
Non-volatile memory (EEPROM) Yes
Reading range (cm) 2-4
Current consumption (µA) 30
Bleeper Buzzer
Visual indication 2 x LED
Opening duration (s) 0-220
Operating temperature (°C) -30...+60
Case material Steel
Reader unit dimensions (mm) 240x75x20
Mounting Self-tapping screws, Screws

 

Z-7 EHT demo