Eurolock EHT Net - autonomní RFID čtečka kombinovaná s elektronickou dveřní klikou

Novinka Tip
Značka: IronLogic
6 774,79 Kč 5 599 Kč bez DPH
Skladem

Eurolock EHT Net je RFID čtečka a kontrolér napájený pomocí 3 baterií o velikosti AAA 1.5V; životnost baterií je odhadována na více než 50 000 cyklů (max. 4 roky). Po instalaci čtečky Eurolock EHT Net na mechanickém zámku provedeném podle normy DIN vytvoříte elektronický přístupový systém u vašich dveří.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

RFID klíč musí být použit pro uzamčení čtečky a otevření dveří z vnější strany; zevnitř stačí otočit rukojetí na dveřích a pak dveře otevřít.

Instalace systému Eurolock EHT Net spočívá v demontáži stávající dveřní rukojeti a v následné instalaci Eurolock EHT Net pomocí dvou šroubů na dveřním panelu (místo stávající rukojeti). Eurolock EHT Net umožňuje originální možnost použití téměř u jakýchkoli stávajících dveří; instalace a připojení nezabere více než 10 minut.

Pomocí Eurolock EHT Net můžete vytvořit flexibilní systém kontroly přístupu, a to buď v síťovém režimu pomocí sítě RS-485 a příslušného softwaru, nebo v autonomním režimu s Master klíčem pro konfiguraci zámků.

 • Režim "Office" — zámek může být otevřen pouze pomocí klíčů uložených v příslušné databázi kontroléru. Vlastnosti: režim s volným průchodem, blokovací režim, přepínání mezi otevřeným a uzavřeným stavem pomocí interních hodin v zámku. Pomocí specializovaného softwaru mohou být na přístupové kartě nastavena další omezení týkající se času a dnů v týdnu.
 • Režim "Hotel" — je určen pro hotely, hostely, studentské kampusy atd. Umožňuje vytvářet klíče pro hosty, klíče pro zaměstnance a klíče pro zvláštní účely s konkrétními přístupovými právy a s ochranou proti kopírování.  Určení Dveře
  Typ Síťový
  Frekvence 125 kHz
  Standart čtečky EM Marine, Temic , HID ProxCard II
  Protocol čtečky iButton (1-Wire), Wiegand-26
  Typy připojení RS-485, Micro USB
  Módy 2
  Počet klíčů 2024
  Počet akcí 2048

EuroLock

eurolock testing. eurolock