Autonomní MIFARE čtečka/klávesnice Sebury W3-A-M , IP65, PROMO!!!

Značka: Sebury
2 539,79 Kč 2 099 Kč bez DPH
Skladem

Sebury W3-A EM je zařízení pro samostatnou kontrolu vstupu dvou dveří, které obsahuje čtečku přístupových karet, operační klávesnici, funkci uzamknutí zámku, napojení na alarm, na odchodové tlačítko a na magnetický kontakt dveří. Při výrobě krytu byl použit kvalitní kov, který spolu s voděodolnou úpravou zajišťují možnost použití zařízení i na exponovaných místech (vandalismus, nepřízeň počasí). Klávesnice je v noci podsvícená. Zařízení se využívá v profesionálních instalacích (bankách, skladech, věznicích, atd.)

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Zařízení je také možné propojit se systémem Jablotron , například přes JA-111H-AD

Přístup je umožněn 13,56Mhz MIFARE kartám a uživatelům s PIN kódem nebo s použitím kombinace karty + PIN. Do paměti lze uchovat až 10 skupin uživatelů a 1100 samostatných uživatelů v zóně 1, 100 uživatelů v zóně 2, rychlost načtení je 0,1 s. Programování přístupu je velmi jednoduché pomocí managerských karet. Zařízení vyniká velmi nízkou spotřebou (<35 mA) a díky tomu dlouhou životností a úsporou pro zákazníka.

Tato klávesnice/čtečka podporuje rovněž tzv. TOGGLE mód - účebnicový případ funkce bistabilního relé. To znamená že lze nastavit tak, že po zadání kódu, nebo přiložením čipu klávesnice sepne či rozepne relé ve stavu vytrvá až do dalšího správném zadání kódu, nebo přiložení čipu. V praxi bude funkce vypadat takto : kód -> sepnuto po libovolnou dobu -> kód -> rozepnuto -> kód -> sepnuto -> kód -> rozepnuto ...atd. Stále dokola.

Samostatná přístupová jednotka ovládá 2 dveře, umožňuje přístup až 1200 uživatelům (každý má vlastní kartu a PIN). Ovládací jednotka podporuje 1 master kód (pro administrátora), jednu kartu správce pro přidání přístupu (Manager add card), jednu kartu správce pro odebrání přístupu (Manager delete card). Je možné přidat proti-nátlakovou kartu (Panic Card) a PIN (Panic PIN), zajišťující uživatelům snadný provoz a záruku bezpečnosti.

Technická specifikace:

  • Zpracování - kov, IP 65
  • Provozní rozsah napětí: 12-24 V DC / 12-18 V AC
  • Odebíraný proud (v nečinnosti): ≤ 35 mA
  • Frekvence: 13,56Mhz MIFARE, PIN 4-8 číslic
  • Zatížení: relé alarmu 3 A, relé zámku 1 A
  • Nastavitelná délka otevření dveří: 0-99 s
  • Rozměry (výška x šířka x hloubka): 128 x 82 x 28 mm
  • Provozní rozsah teplot: -40 ~ +60 °C
  • Přípustná provozní vlhkost: 0 - 95 % (nekondenzující)

Obsah balení:

1 × W3-A klávesnicová ovládací jednotka

1 × uživatelský manuál

1 × šroubovák

4 × samořezné šrouby