Fibaro klíčenka  FIB-FGKF-601

Značka: Fibaro
1 390 Kč 1 148,76 Kč bez DPH
Skladem

Elegantní klíčenka se 6 tlačítky a mnoha funkcemi.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Fibaro Klíčenka

Dálkové ovládání vašeho inteligentního domu či kanceláře. Tak by dalo nazvat toto drobné zařízení od inovativní společnosti Fibaro, se kterým můžete ovládat okna, dveře, vstupní bránu, světla, troubu a spousty dalších zařízení propojených přes inteligentní domácnost. Ovladač Keyfob je navržen s důrazem na design a kompaktní rozměry. Díky ergonomické tvarování vám ihned padne do ruky a lze jej lehce ovládat pomocí šesti vyvýšených tlačítek. Instalace ovladače do systému je rychlá a intuitivní. 

Klíčové vlastnosti ovladače Fibaro Keyfob

Ovládání celého domu jediným ovladačem

Kompatibilita s libovolným ovládacím modulem Z-Wave nebo Z-Wave+

Futuristický design a malé rozměry

Možno vytvořit až 24 příkazů a 6 kombinací stisknutí

Automatický zámek proti neoprávněnému použití

Přenos signálu pomocí Z-Wave technologie s 128bitovým AES šifrováním

Výdrž baterie až na 2 roky

Široké možnosti ovládání

Říká se, že v jednoduchosti je síla. Nakonfigurujte si jakékoliv akce, které chcete provést, do pouhých 6 tlačítek. Že to nestačí? Každému tlačítku v podobě geometrického znaku lze přiřadit funkci pro jedno, dvě či tři stisknutí. To vám dává možnost vytvořit až 24 různorodých úkonů. K tomu navíc lze naprogramovat až 6 kombinací se dvěma až pěti tlačítky. To dává celkem 30 možností, ať už chcete odemknout zámek u dveří či uvařit kávu v kávovaru. 

Zabezpečení ovladače

Ovladač je vybaven plně konfigurovatelným, automatickým zámkem na pin, který účinně chrání proti náhodnému stisknutí nebo neoprávněnému používání. Umožněte uživatelům přístup pouze k těm funkcím, které potřebují k plnění svých úkolů. Ostatní funkce budou mít zablokované a vy tak může jednoduše přizpůsobit ovladač individuálně každému zvlášť.