Fibaro Spínací modul pro Apple HomeKit FGBHS-213

Novinka Tip
Značka: Apple HomeKit
1 590 Kč 1 314,05 Kč bez DPH
Skladem

FIBARO spínací reléový modul FGBHS-213 je dalším významným prvkem, podporující technologii Apple HomeKit. Umožňuje ovládání zapínání/vypínání osvětlení, elektrických spotřebičů nebo vypnutí napájení zásuvek. Další z mnoha funkcí je měření spotřeby el. energie. Bezdrátová komunikace přes rozhraní Bluetooth s dosahem 14,5 m nebo mobilní aplikaci. Miniaturní rozměry, snadná instalace přímo do rozvaděče, určen pro různé typy spínačů, RGB dioda ke kontrole správného zapojení a fungování, podpora hlasových příkazů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

FIBARO Spínací reléový modul FGBHS-213

Spínací modul FIBARO významně přispívá k vybudování nebo rozšíření možností vaší automatizované domácnosti Apple Homekit. Umožní vám zapnout /vypnout osvětlení, elektrické spotřebiče nebo vypnout napájení zásuvek. Díky funkci měření výkonu poskytuje přesné informace o spotřebě elektrické energie. Máte tak možnost nastavení opatření k možné úspoře financí.

 

 

Hlavní přednosti

  • Podpora technologií společnosti Apple
  • Ovládání osvětlení a elektrických spotřebičů na dálku
  • Měření spotřeby
  • Propojení elektrických zařízení s iPhonem či iPadem pomocí Bluetooth nebo mobilní aplikace FIBARO
  • RGB dioda ke kontrole funkčnosti a správného zapojení
  • Podpora hlasových příkazů pro vaše větší pohodlí
  • Bezdrátová aktualizace pomocí jednoho kliknutí v mobilní aplikaci
  • Vhodné pro velké množství typů spínačů

Co je HomeKit?

Tato technologie nabízí jednoduchou a bezpečnou správu domácnosti. Poskytuje pokročilou bezpečnost pomocí šifrování a autentizace mezi zařízením HomeKit a iPhone-em, iPad-em nebo iPod-em.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Mnoho funkcí

Spínací modul FIBARO umožňuje zapnout / vypnout libovolné elektrické zařízení na dálku i v případě poruchy nebo pokud zapomenete zhasnout. Všechny domácí spotřebiče, které vlastníte, můžete ovládat vypnutím nebo zapnutím napájení v zásuvce. Nespočet funkcí spínače můžete ovládat buď mobilní aplikací FIBARO nebo bezdrátovým připojením Bluetooth s dosahem až 14,5 metrů. Informace o spotřebě, kontrolu časových plánů nebo chod elektrospotřebičů, můžete pomocí vašeho telefonu ovládat z kteréhokoliv místa na zemi i stovky kilometrů vzdáleného od domova.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Jednoduchá instalace

Malé rozměry tohoto spínače umožňují jednoduché umístění přímo do zapouzdřených spojovacích skříní a zásuvkových spínačů, poté pouze připojíte do stávající sítě. Pomocí zabudované RGB diodymáte přesné informace o přidání nebo jeho odpojení, dále signalizuje kalibraci či update systému. Instalací za vypínač světla vám umožní ovládat vždy pouze jeden světelný okruh.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Ještě větší komfort

Hlasové ovládání Siri, které je k dispozici v rámci platformy AppleKit, umožňuje příkazy ohledně provozu připojených zařízení provádět pouhým jedním povelem. Zhasnout ve vedlejší místnosti nebo zapnout přehrání oblíbené hudby můžete z postele nebo pohodlného gauče.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Úspora energie i peněz

Neustálým monitorováním a historickým ukládáním dat, máte k dispozici informace, díky kterým můžete zjistit, které ze spotřebičů mají v daný čas vyšší spotřebu. Efektivnějí naplánujete jejich práci  nebo využijete nižší noční sazby.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Klíčové vlastnosti

FIBARO spínací reléový modul FGBHS-213 je významným pomocníkem v automatizaci vaší domácnosti za pomoci technologie Apple HomeKit. Umožňuje ovládání zapínání/vypínání osvětlení, elektrických spotřebičů nebo vypnutí napájení zásuvek. Mezi další přednosti patří sledování spotřeby energií a následně využívat nástroje k úspoře. Komunikace Bluetooth s dosahem 14,5 metrů nebo mobilní aplikací ve vašem telefonu nabízí komfortní ovládání zapojených zařízení, z kteréhokoliv místa uvnitř i mimo domov. Hlasové příkazy Siri jsou dalším příjemným způsobem, kterým je možné domácnost ovládat. Vysoká kompatibilita a snadná montáž do zapouzdřených spojovacích skříní a zásuvkových spínačů, umožňuje tyto moduly namontovat do mnoha zařízení, které byste měli rádi pod kontrolou. Zařízení systému FIBARO vám poskytují neomezené možnosti řízení domácí automatizace.