Loxone Záplavový senzor Air

Značka: Loxone
1 861,85 Kč 1 538,72 Kč bez DPH
Skladem

Bateriový bezdrátový záplavový senzor Vás okamžitě varuje před únikem vody a zabraňuje velkým škodám na majetku. Díky jeho velikosti a použité technologii Loxone Air je možné jej umístit kamkoliv.

  • Okamžitě varuje při úniku vody
  • Vynikající pro kuchyně, sklepy, ...
  • Výdrž baterie až 2 roky
  • Může být umístěn kamkoliv - díky technologii Loxone Air
  • Upozornění přes Smartphone, email, audiosystém, ...
  • Jednoduchá montáž

Detailní informace

Detailní popis produktu

PRO VÁŠ KLID A BEZPEČÍ

senzor úniku vody po pračkou

Záplavový senzor Air detekuje unikající vodu rychle a spolehlivě. Miniserver vás okamžitě informuje prostřednictvím notifikace z aplikace, e-mailu, hlasovým hovorem či čtenou zprávou z reproduktorů. Vy tak o problému víte, můžete na něj ihned reagovat a předejdete velkým škodám.

IDEÁLNÍ OCHRANA PŘED ÚNIKEM VODY

Záplavový senzor doporučujeme umístit do kuchyně (pod dřez a myčku) a také do sklepa. Tato zanedbatelná investice vás může ochránit před velkými škodami způsobenými únikem vody.

Záplavový senzor proti úniku vody v domácnosti od Loxone

Víte o všem včas

Se záplavovým senzorem máte možnost rychle reagovat na únik vody. Miniserver Vám dá okamžitě vědět prostřednictvím mobilního telefonu, emailu nebo například audiosystému.

Inovativní technologie Air

Díky námi vyvinuté bezdrátové technologii Loxone Air je integrace do chytré domácnosti od Loxone snadná a vy tak můžete být klidní před jakoukoliv havárií.

Dlouhá výdrž baterie

Záplavový senzor Air je napájen pomocí obyčejné knoflíkové baterie. Díky velmi úsporné technologii bezdrátové komunikace Loxone Air se její životnost odhaduje na více než dva roky.

Snadná instalace

Využít doma tento malý senzor je neuvěřitelně snadné. Jednoduše jej umístěte tam, kde chcete monitorovat únik vody tak, aby voda v případě havárie zasáhla kontakty. Toť vše.