Loxone Caller Service 1 rok

Značka: Loxone
1 591,82 Kč 1 315,55 Kč bez DPH
Skladem

Buďte informováni okamžitě! Se službou Caller Service budete okamžitě informování o nenadálé události hovorem na Váš telefon.

  • automatické oznámení
  • více zabezpečení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis produktu

Nechte se informovat o událostech ve Vašem chytrém domě. Výhody služby Caller Service!

V případě alarmu můžete zareagovat! Včetně zpětné odezvy!

V případě narušení zabezpečovacího systému si můžete nechat zavolat
Miniserver Vám v případě poplachu zavolá. Díky vestavěné obousměrné komunikaci můžete ihned na poplach reagovat - můžete jej třeba vypnout

Automatické hlášení dle Vašeho přání
Monitorujte Miniserverem vše, co potřebujete a bez ohledu na hranice Vašich přání. Miniserver Vás může informovat o všem. Je jedno, zda se jedná o alarm, dosažení určité teploty, špatné kvalitě vzduchu, nebo dosažené vodní hladiny ve studni!

Více bezpečí - upozornění zavoláním
Caller Service Vám pomáhá s běžnými úkony - již nikdy nezapomenete otevřená garážová vrata. Příklad: Pokud budete mít po setmění otevřená garážová vrata, Miniserver Vám zavolá. Služba Caller Service pouze za 1499,- Kč ročně. Volání do celého světa bez dalších poplatků! Bez dalších skrytých poplatků! Objednejte si nyní službu Caller Service pro Váš Miniserver za cenu 1 499 Kč za rok. Bez dalších poplatků! Služba je bez automatického prodloužení!

Tip: Zakupte si Caller Service na 10 let a ušetřete víc než třetinu nákladů!

Snadná a pohodlná aktivace
Licenční číslo pro Caller Service obdržíte společně s fakturou. Službu si můžete snadno a pohodlně aktivovat na našich webových stránkách pod Vaším účtem v sekci "Mé produkty".

Nutné podmínky pro používání

K používání služby Caller Service musíte být připojeni k internetu. Caller Service je totiž služba, ke které se připojujete vzdáleně a je nutné se k ní přihlásit. Po aktivaci ve Vašem Loxone účtě bude služba automaticky zapnuta.

Pro všechny, kteří chtějí vědět více

Chcete se o našich Caller Service dozvědět více? Tyto odkazy Vám mohou být nápomocné:

Součást balení
  • Služba Caller Service na 1 rok