Fibaro Intercom  FGIC-001

Značka: Fibaro
23 990 Kč 19 826,45 Kč bez DPH
Skladem

Videotelefon s připojením na WiFi, oznámení pro mobilní telefon či tablet, širokoúhlá (180°) Full HD kamera s HDR a nočním viděním, provedení nerez/plast, automatický záznam obrazu, smožností otevření branky či dveří

Detailní informace

Detailní popis produktu

Fibaro Intercom

Prvotřídní design a moderní technologie se mísí ve videotelefonu Fibaro Intercom. Získáte s ním dokonalý přehled, kdo k vám jde, a otevřete dveře, jak se vám to hodí. Biometricky rozpozná hlas, takže stačí jen říct. Dveře otevřete také prakticky odkudkoliv přes internet, přiblížením vašeho telefonu s Bluetooth nebo zadáním PIN kódu na nenápadné rotační klávesnici. Rozpoznáním jednotlivých uživatelů máte přehled o příchodech a odchodech. Noční režim aktivovaný po setmění dá vědět o nezvaných návštěvnících přímo na chytrý telefon s mobilní aplikací pro systém Apple iOS. Ale představte si, že se vrátíte domů, bezpečnostní systém se vypne a zapne se osvětlení. Videotelefon pasuje do chytré domácnosti Fibaro, a proto je to snadno splnitelný sen.

Klíčové vlastnosti videotelefonu Fibaro Intercom

Dálkové ovládání 2 dveří nebo bran (2 relé výstupy)

Otevření aplikací přes internet nebo Bluetooth, hlasem, PIN kódem

Nejnovější technologie pro dokonale viditelný Full HD obraz

Skvěle slyšitelný zvuk (2 mikrofony a potlačení hluku)

Notifikace událostí s ukládáním na micro SD karty + možnost cloudu (po aktualizaci)

WiFi i LAN spojení se sítí a systémem chytré domácnosti Fibaro

Elegantní provedení pro venkovní instalaci (alarm při manipulaci, IP54)

HDR a IR LED pro perfektní Full HD monitoring

Pokročilá kamera snímá detailní rozlišení Full HD, takže spolehlivě rozpoznáte každého návštěvníka. Vestavěný širokoúhlý objektiv typu rybí oko umožňuje panoramatické sledování celého okolí. Díky infračervenému přísvitu uvidíte i za úplné tmy a viditelnost neovlivní ani protisvětlo. HDR technologie odstraňuje přeexponování, které se u běžných kamer projeví tak, že byste místo návštěvníka viděli jen tmavou skvrnu. S videotelefonem Fibaro Intercom proto spolehlivě uvidíte v každé situaci.

 

Manuály ke stažení: 

Manual_FGIC-001-EN.pdf

 

TIP: Plánujete si postavit vlastní chytrou domácnost a nevíte, kde začít? Pak si nezapomeňte přečíst náš podrobný návod Jak postavit chytrou domácnost!

 

TIP: Plánujete si postavit vlastní chytrou domácnost a nevíte, kde začít? Pak si nezapomeňte přečíst náš podrobný návod Jak postavit chytrou domácnost!