Danalock V3, Bluetooth a Z-Wave Plus

Novinka
Značka: Danalock
5 290 Kč 4 371,90 Kč bez DPH
Objednáno

Zámek - inteligentní bluetooth dveřní zámek řízen přes aplikaci, připojení přes Bluetooth Smart, Z-Wave, monitoring, různá nastavení pro odemykání a zamykání, iOS/Android, AES256

Detailní informace

Detailní popis produktu

Danalock V3 chytrý zámek Bluetooth & Z-Wave

Zažijte budoucnost na vlastní kůži. Díky zámku Danalock V3 již pominula doba ztracených klíčů, nyní totiž nastupuje éra inteligentních zámků, které vám umožní odemykat dveře prostřednictvím svých chytrých zařízení s podporou Bluetooth Smart. S touto technologií se dveře nejen odemknou, ale po uplynutí nastavené prodlevy se i samy zamknou. Stačí pouhé jedno kliknutí a jste v bezpečí svého domova. 

Klíčové vlastnosti zámku Danalock V3 Bluetooth & Z-Wave

Chytrý zámek Danalock umí odemknout vaše dveře pomocí chytrého zařízení

Zámek spolupracuje s aplikací Danalock pro iOS a Android

Aplikace zaznamenává každé odemknutí a zamknutí zámku

V případě potřeby můžete někomu ze svých přátel přidělit dočasnou možnost vstupu

Zámek spolupracuje i s ostatním domovním zařízením vybaveným technologií Z-Wave

Nedobytně zabezpečený 256bitovým AES šifrováním

Speciální TPM čip pro maximální bezpečnost

Napájení čtveřicí CR123A baterií (životnost 9 000 cyklů)

Vhodný pro většinu standardních dveří

Možnost udělení přístupu hostům přes Apple iOS a Google Android

Inteligentní zámky Danalock V3 spolupracují se stejnojmennou aplikací kompatibilní s operačními systémy Android (4.4 a vyšší) či iOS 4 a vyšší. Aplikace zaznamenává každé odemknutí či zamknutí zámku, zobrazuje stav baterie a upozorní vás v případě, že stav nabití klesne pod požadovanou úroveň. Ze svého smartphonu také můžete přidělovat dočasnou možnost vstupu do vašeho domu hostům. To se hodí například v případech, kdy odjedete na dovolenou a potřebujete, aby vám někdo zalil květiny a postaral se o domácího mazlíčka. 

Budoucnost na dosah ruky se zámkem Danalock V3

Představte si situaci, že jste na cestě domů a váš chytrý dům zaznamená, že se blížíte a připraví se na to. Vypne domovní alarm, odemkne dveře, vaše oblíbená muzika se začne linout z reproduktorů vašeho přehrávače a světla v domě se rozsvítí. Že vám to připadá jako sci-fi? Právě tohle zámek Danalock V3 ve spolupráci s mobilní aplikací a jiným chytrým vybavením vašeho domu, které je vybaveno technologií Z-Wave, zvládne.

TIP: Plánujete si postavit vlastní chytrou domácnost a nevíte, kde začít? Pak si nezapomeňte přečíst náš podrobný návod Jak postavit chytrou domácnost!

Balení neobsahuje bezpečnostní vložku Gerda!